Кошик
687 відгуків
Интернет-магазин детских товаров «TOYS from USA»
+380679095726

Фігурки ФОРТНАЙТ, Роблокс, Майнкрафт. Fortnite, Roblox, Minecraft

Іграшки Roblox засновані на захоплюючій грі для смартфонів, яка дозволяє поринути у віртуальний світ. Тепер грати з улюбленими персонажами можна і в реальності.

Особливості іграшок Roblox

Всередині – вкладиш, в якому наведено повний асортимент героїв і їх імена. Лінія представлена 40 різноманітними фігурками, які можна поєднувати і змішувати між собою. Вони створювалися на основі принципів, закладених в гру і перенесених в реальний світ. На вигляд фігурки Роблокс повністю відповідають аналогічним персонажам.

Кожна іграшка з сюрпризом має унікальних код, за допомогою якого можна отримати віртуальні аксесуари в мобільному або комп'ютерному додатку. Roblox toys зроблені з якісного матеріалу!

 

1 2

Roblox – гра в комп'ютерному жанрі

Roblox створена в стилі комп'ютерних ігор. У всіх деталях простежується комп'ютерний жанр, де гравець може вибудувати власний, ні на що не схожий, дивовижний світ. Такий світ складається з найпростіших деталей. Але побудувати з цих деталей гравець зможе все, на що вистачить його польоту фантазії.

Roblox є конструктором. Це означає, що учасники можуть грати по мережі, створюючи власні кубічні світи. Наповненість сюжетів, форм, барвисті персонажі і можливість неймовірного польоту думки – все це заворожує, поглинає увагу і забирає в чарівний світ пригод.

Особливості гри

Гра має кілька оригінальних нестандартних рішень:

- Майже повна свобода, яка надається гравцеві. Гравець може створювати ігрові зони, які будуть служити його інтересам. Найбільш популярними серед гравців – бойові зони ними самими і побудовані. Такі зони використовуються по-різному: можуть проводитися битви, гонки, різноманітні квести.
- Зрозумілий інтерфейс не викликає труднощів навіть найменших. Графіка також відрізняється простотою.
- В процесі гри гравці можуть додавати нових персонажів, переодягати їх. Наявність різних аксесуарів розширює можливості гри.
- Герои для игрушек выбираются из наиболее популярных игр, которые были созданы пользователями игры.

Состав наборов

Коллекционные фигурки часто упаковываются в сплошной картон, чтоб пользователю не было видно, что находится внутри. Такой шаг сохраняет интригу. Каждый набор вмещает:

- Фигурки героев, которые состоят из отдельных частей. Каждую фигурку можно разобрать на составляющие и затем собрать того героя, который больше нравится. Это будет собственный уникальный персонаж.
- Разнообразные необычные аксессуары.
- Прилагается специальный виртуальный код, который необходим для того, чтоб загрузить персонажа с его аксессуарами в игру.
- Листок коллекционера. На нем отмечают тех героев, которые уже собраны.